Haberler

Pamukkale Bisiklet Derneği
Bisikletli Güvenliği Farkındalık Etkinliği
Pamukkale Bisiklet Derneği ve destekleyen diğer bisiklet toplulukları ile birlikte trafik terörüne ve bisikletli ölümlerine dur demek amacıyla akşam sürüşleri düzenliyoruz. Bu eylemimizle ülkemizde yaşanan son bisikletli kazalarında adaletin sağlanması ve tüm sürücülerin daha duyarlı olmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Derneğimiz ülkemizde ve Denizli’de bisiklet kültürünün gelişmesi, çevreci, ekonomik ve sağlıklı bir ulaşım aracı olan bisikletin trafikte motorsuz bir kara taşıtı olduğu bilincinin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve etkinlikler düzenleyerek Denizli ve çevresinin doğal ve kültürel varlıklarının tanıtılması amacı ile 2010 yılından beri çalışmalar yürütüyor. İlimizdeki Belediyelerin de destekleri ile bisiklet yollarının geliştirilmesi, yeni yollar yapılması ve trafikte sürücülerin farkındalığının artırılmasına yönelik projeler sunuyoruz. Ayrıca bisiklet sporunun gelişmesi amacı ile toplu sürüşler yaparak, çeşitli spor müsabakalarına katılım sağlıyoruz.

Umarız Çarşamba akşamları şehir trafiğinde düzenlediğimiz bu turlar ile şehrimizde bisiklet farkındalığı yaratmayı başarır, sürücülerin daha duyarlı olmasına bir katkı sağlayarak bisikletli ölümlerine ve trafik kazalarına artık son verebiliriz. Tüm katılımcılara ve destekleyenlere bisiklet sevenler adına teşekkür ediyoruz. Pamukkale Bisiklet Derneği
7/19/2023
Pamukkale Bisiklet Derneği
Denizli Honaz Dağı Bisiklet Festivali İçin Ön Kayıtlar Başladı
Ön Kayıt Başvuru Formu için tıklayınız.
5/5/2022
Pamukkale Bisiklet Derneği
20-22 Mayıs Denizli Honaz Bisiklet Festivali
Pamukkale Bisiklet Derneği olarak bu yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftasında Ege Bölgesi’nin en yüksek dağı olan Honaz Dağı’nda zirveye bisiklet ile tırmanış etkinliği düzenlemeye karar verdik. Tüm Türkiye’den bisikletçi dostlarımızın katılım taleplerini değerlendirmek amacı ile de yerel yönetimler, Honaz Belediyesi ve şirketlerin desteklerini de alarak bu etkinliğimizi 3 gün boyunca sürecek kamplı bir bisiklet festivali olacak şekilde genişlettik. Etkinliğimizden beklenen gelir ile de ihtiyacı olan bir gencimize bisiklet hediye edeceğiz. Tüm bisiklet dostlarını, doğaseverleri ve sporcuları festivalimize bekliyoruz. Ön Kayıt Başvuru Formu için tıklayınız.
5/1/2022
Pamukkale Bisiklet Derneği
Derneğimizin 3. Genel Kurulu
Derneğimizin 3.Genel kurulu 10.04.2021 tarihinde yapılmıştır.
10.04.2021 Cumartesi 17:00 da yapılan 3.Olağan Genel Kurul Gündemi Aşağıdaki Şekildedir.
1. Yoklama ve Açılış
2. Divan Başkanı ve Bir Katip Üye Seçini
3. Faaliyet raporunun okunması ve ibra oylaması
4. Yeni Yönetim ve denetim kurulunun seçilmesi
5. Yönetim kurulunun veya üyelerin genel kurula sunacağı diğer hususların görüşülmesi.
6. Kapanış.

Yeni Yönetim Listesi

Yönetim Kurulu
BAŞKAN : H.İBRAHİM KURT
B.YARDIMCISI : FIRAT ERGÜR
SAYMAN : HAKAN MIHÇIOĞLU
ÜYE : ÖZENÇ YÜKSEL
ÜYE : ONUR YILDIZ

Y.K.YEDEK : ERCAN ÖZDEMİR
Y.K.YEDEK : SELDA NEPTON
Y.K.YEDEK : MÜNİR ÖNER
Y.K.YEDEK : ENES ŞAHİN
Y.K.YEDEK : YÜKSEL PEKDÜZ

D.KURULU ASİL : İSMAİL BİLTEKİN
D.KURULU ASİL : BURCU İLKÖZ
D.KURULU ASİL : DİDEM SARAÇEL

D.KURULU YEDEK : İSMAİL KOCAİRİ
D.KURULU YEDEK : DEMET ERTAYLAN
D.KURULU YEDEK : SONER ÇETİN
5/15/2021
Pamukkale Bisiklet Derneği
Tüm misafirlerimize ve destekleyenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz
Pamukkale Bisiklet Derneği olarak bu yıl Denizli Bisiklet Festivalinin ikincisini gerçekleştirdik. Zonguldak’tan Mersin’e kadar 23 farklı şehirden gelen misafirlerimizle şehrimizin sularından içtik, yağmurunda ıslandık, Laodikya ve Hierapolisin caddelerinde dolaştık, dağlarına, yaylalarına tırmandık. Dört gün süre ile misafirlerimize şehrimizin doğasını, kültürünü, tarihini tanıtmaya çalıştık. Tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Festivali gerçekleştirmemizde desteklerini esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’a, Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu’na, Pamukkale Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Gürlesin’e, İl Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin Namal’a, Denizli İl Sağlık Müdürü Sayın Şükrü Arpacı’ya ve UMKE ekibine, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Mehmet Korkmaz’a, Fidanlarımız için Doçev Vakıf Başkanı Sayın İsmet Abalıoğlu’na ve Vakıf müdürü Sayın Bahtiyar Aksoy’a, Coca Cola Bölge Satış Müdürü Sayın Zafer Koç’a, Denizli Meyve Sebze Komisyoncuları Derneği (DEMESKO) Başkanı Sayın Cemil Dinç’e, AKUT Denizli ekibine, Hacı Şerif’e ve Sayın Necip Helvacı’ya, AYNES’e, Dijital basılarımızı hazırlayan Ferden Dijital’e ve Sayın İsa Dal’a, Havlularımız için ARBİL’e ve Sayın İsmail Biltekin’e , Şampuanlar için BIOXIN ve Bölge satış temsilcisi Sayın Aytaç Ayaktaş’a, Zafer Gazozları'na, Teknik servisimiz Nasip Bisiklet’e ve Mehmet Aktaş’a, Manzara Restorant’a, Pamukkale Doğa ve Offroad Klübü (PADOF) adına etkinliğimize katılan Sayın Gültekin Bozkurt’a, Dalyan Lezzet Grubu ve Sayın Murat Dalyanoğlu'na , Göveçlik Sağlık Park ve Sayın Murat Aktı’ya, Organizasyon için katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Pamukkale Bisiklet Derneği Başkanı
Yavuz Öge
5/31/2016
Pamukkale Bisiklet Derneği
Pamukkale Bisiklet Derneği festival için hazır
Denizli Bisiklet Festivali için tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Misafirlerimizi bekliyoruz. Festival için kayıtlarımızı bu sene için kapattık. Görüşmek üzere.
5/25/2016
Pamukkale Bisiklet Derneği
2016 Denizli Bisiklet Festivali İçin ön kayıtlar başladı
2016 Denizli Bisiklet Festivali İçin ön kayıtlar başladı. Ön kayıt sayfamıza tıklayıp formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Lütfen formdaki tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz. Ön kayıt sonrası festival katılım ücretinin ödenmesi ile kesin kayıtlar yapılacaktır. Başvuru formu sayfasına gitmek için tıklayınız
4/1/2016
Pamukkale Bisiklet Derneği
Festival için ön kayıtlar 1 Nisan 2016'da açılıyor
2016 Denizli Bisiklet Festivali için ön kayıtlar 1 Nisan 2016 tarihinde açılacaktır. Sitemizdeki kayıt formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Sitemiz ve Facebook sayfamızdan gelişmeleri takip edebilirsiniz.
3/24/2016
Pamukkale Bisiklet Derneği
2016 Denizli Bisiklet Festivali ile ilgili hazırlıklar sürüyor
Denizli Bisiklet Festivali'nin bu sene de geçen sene olduğu gibi sorunsuz ve güzel geçmesi için çalışmalara devam ediyoruz. Organizasyon hazırlıkları son hızla devam ediyor. Gelişmeleri yakında duyurucağız.
2/15/2016
Pamukkale Bisiklet Derneği
Web sitemiz yenilendi
2016 yılı festival hazırlıkları ile web sitemizi de yeniledik. Yeni sitemizde daha çok içerik sunarak, haftalık turlarımız, derneğimiz ve Denizli hakkında daha çok bilgi sağlamayı planlıyoruz.
2/1/2016

Paylaşın